Upozornění

 

V úterý 24. října 2017 bude Kulturní a informační centrum zavřené z důvodu schůzky infocenter regionu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Výzva ke spolupráci přípravy stolního kalendáře na rok 2018

 

Všechny zástupce spolků, zájmových organizací, škol a dalších subjektů, kteří plánují kulturní, sportovní nebo společenskou akci pro veřejnost v našem městě a osadách, žádáme o dodání podkladů do stolního kalendáře na rok 2018.

Uveďte prosím název akce, datum (příp. čas a místo) konání, pořadatelskou organizaci, případně elektronicky dodejte fotografii k dané akci z letošního roku. Termíny akcí pro rok 2018 nahlaste prosím v Kulturním a informačním centru Nové Hrady (budova radnice) nejpozději do 3. listopadu 2017.

Tímto také žádáme všechny podnikatelské subjekty, živnostníky, spolky,… kteří jsou v kalendáři uvedeni v seznamu kontaktů, nebo naopak nejsou a chtěli by být, aby své kontakty překontrolovali, resp. doplnili, tak aby tento přehled dobře sloužil obyvatelům našeho města a osad.

Předem všem moc děkujeme za ochotu a spolupráci.

Pro otevření Novohradského zpravodaje (v pdf. souboru) budete potřebovat Adobe Acrobat Reader, který je volně dostupný na stránkách výrobce.

 

Novohradský zpravodaj

V Novohradském zpravodaji můžete i inzerovat! (ceník inzerce)