Hlášení rozhlasu můžeme zasílat i na Vaši e-mailovou adresu! Stačí nás kontaktovat přes e-mail infoc@novehrady.cz nebo osobně v KIC Nové Hrady.

 

------------

Zaměstnanci Finančního úřadu pro Jihočeský kraj, Územní pracoviště v Českých Budějovicích budou přítomni na městském úřadě v zasedací místnosti, v pondělí 24. února 2020 od 13 do 16 hodin, ve věci podání přiznání k dani z příjmu fyzických osob za rok 2019.

Zájemcům budou poskytnuty informační materiály, tiskopisy, dále budou přijímány vyplněná daňová přiznání, případně zaměstnanci poradí při jejich sestavování a zodpoví konkrétní dotazy.

------------

Masopustní výbor Nové Hrady Vás zve na tradiční novohradský Masopust, který se koná ve dnech 22. a 23. února. Začátek v sobotu 22. února v 8 hodin na novohradském náměstí. Následuje koledování Růžičkové, Jalovcové a Slaměné koledy městem. Od 19 hodin se koná taneční zábava v hotelu Máj. K poslechu a tanci hrají Jižani a Kredencz, bohatá tombola, vstupné 150 Kč. V neděli 23. února vychází koledy v 8.30 hodin. Po skončení koledy následuje setkání na náměstí a pohřbení Masopusta v Hotelu Máj. Podrobnější informace naleznete na vyvěšených plakátech.

------------

Srdečně Vás zveme na 20. dětskou masopustní koledu, která se koná v pátek 21. února od 15 hodin na novohradském náměstí.

------------

Informujeme, že ve dnech 17. a 18. února 2020 bude z technických důvodů uzavřena čerpací stanice v Nových Hradech.

------------

Srdečně Vás zveme na tradiční Údolský masopust, který se koná tuto sobotu 15. února, začátek je v 8 hodin u pivovaru v Údolí. Koledníky a masky bude doprovázet dechová kapela Třeboňská sešlost.

------------

Masopustní spolek Nové Hrady zve všechny účastníky letošního Masopustu na schůzku, která se koná v sobotu dne 8. února 2020 od 14 hod. v Hotelu Máj. Masopustní výbor zasedne již ve 13 hod.

------------

Zveme Vás v sobotu 8. února na Dětský karneval, začátek v 15 hod. v Kulturně-spolkovém domě. Na programu jsou soutěže, tanec, hudba aj. Vstupné 50 Kč, masky mají vstup zdarma.

------------

Zveme Vás ve čtvrtek 6. února na tradiční cestovatelské promítání „Z Budějc do Kyrgyzstánu a zpět: Pod Plejádami na Ťan-Šan“. Začátek v 18 hodin v Kulturně-spolkovém domě. Vstupné 30 Kč, děti do 15 let zdarma.

------------

Wellness Hotel Rezidence Vás zve ve čtvrtek 6. února na koncert Jana Spáleného + ASPM Trio. Začátek je v 19:30 hodin v sále hotelu Rezidence Nové Hrady. Podrobnější informace naleznete na  https://www.rezidencenh.cz/cs/koncert-spaleny/

------------

ZUŠ zve na koncert žáků akordeonového oddělení, který se koná v úterý 4. února od 17 hodin v sále ZUŠ na státním hradě.

------------

Městská knihovna Nové Hrady Vás zve na krátkodobou výstavu „O Novohradských zpravodajích“. Výstava potrvá do 28. února a bude otevřena ve výpůjčním čase knihovny.

------------

Novohradské muzeum Vás zve na muzejní výstavu „Nové Hrady ve světle historických pramenů“ - výstavu plánů, map, starých listin, knih a fotografií, kterou můžete navštívit každé úterý od 9 do 12 hodin, každý čtvrtek od 13 do 18 hodin a v sobotu 15. února od 10 do 16 hodin.

------------

MUDr. Nataša Návarová informuje, že z důvodu nemoci v pátek 31. ledna 2020 neordinuje.

------------

ZUŠ zve na koncert učitelů k 60. výročí založení ZUŠ, který se koná ve čtvrtek 23. ledna 2020 od 18:30 hod. v Kulturně-spolkovém domě.

------------

Novohradské muzeum pořádá ve čtvrtek 23. ledna od 18 hod. komentovanou prohlídku výstavy „Nové Hrady ve světle historických pramenů“ za účasti starosty města Mgr. Vladimíra Hokra.

------------

Zveme Vás na tradiční cestovatelské promítání „Povídání o středověké pouti s Poutníkem Hrochem“, které se koná ve čtvrtek 16. ledna od 18 hodin v Kulturně-spolkovém domě.

------------

Informujeme, že ve středu 8. ledna 2020 od 9 do 14 hodin bude v Nových Hradech v Zahradní čtvrti přerušena dodávka pitné vody, a to z důvodu poruchy na vodovodním řadu. Odstávka se NETÝKÁ panelových domů.

------------

Informujeme, že v pátek 3. ledna 2020 od 9 do 14 hodin bude v Nových Hradech v Zahradní čtvrti přerušena dodávka pitné vody, a to z důvodu poruchy na vodovodním řadu.

------------