Hlášení rozhlasu můžeme zasílat i na Vaši e-mailovou adresu! Stačí nás kontaktovat přes e-mail infoc@novehrady.cz nebo osobně v KIC Nové Hrady.

 

------------

Masopustní výbor zve všechny, kdo se chtějí podílet na Novohradském masopustu, na schůzku, která se koná v sobotu 26. ledna od 18 hodin v Hotelu Máj.

------------

Kulturní a informační centrum Vás zve ve čtvrtek 24. ledna na „Bramborovou expedici Peru 2018“ s cestovatelem, zahradníkem a publicistou Ing. Pavlem Chloubou. Začátek v 18 hodin v Kulturně-spolkovém domě.

------------

Myslivecký spolek Nové Hrady z.s. Vás zve na tradiční Myslivecký ples, který se koná tento pátek 18. ledna od 20 hodin v Hotelu Máj. K poslechu a tanci hrají kapely Veselá muzika a Kredencz. Připravena je bohatá tombola. Vstupné je 150 Kč.

------------

Oznamujeme občanům, že v pátek 18. ledna v době od 9 do 14 hodin bude provedena odstávka pitné vody z důvodu poruchy. Odstávka se týká ulic Navrátilova a Hradební v Nových Hradech.

------------

Oznamujeme, že ve čtvrtek a v pátek 17. a 18. ledna 2019 bude lékárna v Nových Hradech uzavřena.

------------

Zveme Vás na 2. setkání s veřejností o Novohradské kultuře v plánech, přáních a realizacích. Setkání se koná v úterý 15. ledna od 18 hodin v Kulturně-spolkovém domě. Zveme všechny, kteří se zajímají o kulturu a chtějí se podělit o své nápady či připomínky.

------------

Zveme Vás tuto sobotu 12. ledna na Dětský karneval. Začátek ve 14:30 hodin v hotelu Máj. Na programu jsou soutěže, tanec, hudba, malá bublinková show aj. Vstupné 50 Kč, masky mají vstup zdarma.

------------

SK Byňov pořádá tuto sobotu 12. ledna turnaj ve stolním tenise pro veřejnost (pro neregistrované hráče). Turnaj se koná v tělocvičně Základní školy Horní Stropnice. Začátek v 9:00 hodin, startovné 50 Kč (děti a studenti startovné zdarma). Občerstvení zajištěno. Všichni jsou srdečně zváni!

------------

Ve středu 9. ledna, dojde v Nových Hradech od 9 do 14 hodin k odstávce pitné vody z důvodu havárie. Odstávka se týká Domu s pečovatelskou službou a rodinných domů v Zahradní čtvrti.

------------