Typ: Apartmán

Nabízíme Vám příjemné ubytování v nově zrekonstruovaném domě (2005), který se nachází pod hradem na okraji Národní přírodní památky "Tereziina údolí". Ubytování je ve 2– až 3-lůžkových a 4- až 5-lůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 16 míst.
Vybavení: Každý apartmán je vybaven vlastním soc. zařízením a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, kde najdete vše pro své pohodlí (lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mini zapékací pec atd.). Možnost TV. K apartmánům patří i rozlehlá terasa se zahradním nábytkem, krbem a nádherným pohledem na starý pivovar a vstup do parku. Parkování přímo před domem a místnost pro úschovu kol jsou Vám k dispozici. Vaši psí i jiní domácí mazlíčci jsou u nás vítáni pokud se postaráte o čistotu a nerušený chod penzionu. Malý obchod se smíšeným zbožím je hned naproti, vzdálený asi 100 metrů. Poloha penzionu je ideální pro Vaše sportovní, cyklistické i romantické vyžití.
Apartmány jsou k dispozici ve dvou provedeních: pro 2-3 osoby, pro 4-5 osob, (kapacita penzionu je 16 míst ve 4 apartmánech (s možností přistýlky).

Cena: 
350,- Kč os/noc.
S možností přistýlky 200,- Kč.
Dítě do 2 let zdarma.
Dítě do 15 let 300,- Kč.
Dlouhodobé pobyty: cena domluvou.

Apartmány v Zeleném domě
Nové Hrady 140
373 33 Nové Hrady
Jméno: Monika Smrčková
Mobil: (+420) 776 868 647
E-mail: monika.machova@centrum.cz
Web: www.ubytovani-novohradsko.cz