po út st čt so ne
8
15
22

VIII. South Bohemia Classic 2017

ostatní
Datum:: 8. září 2017 00:00 - 9. září 2017 00:00

TRASA SOUTĚŽE

I. ETAPA – POD ROUŠKOU TMY (117 KM)

Pátek 8. září 2017

České Budějovice, náměstí – START 17:30
ÚAMK, cvičiště, ulice K. Světlé – TEST 17:38
Borek 17:44
Hrdějovice 17:46
Hluboká nad Vltavou 17:52
Čejkovice 18:02
Haklovy Dvory 18:08
Zavadilka 18:09
České Budějovice, náměstí – TEST 18:20
České Budějovice, Mercury centrum – TEST 18:28
Nové Hodějovice 18:34
Roudné 18:37
Plav 18:42
Doudleby 18:45
Hamr 18:48
Branišovice 18:52
Mokrý Lom 18:54
Ločenice 18:57
Svatý Jan nad Malší, náves – COFFEE BREAK 19:00
Velešín 19:26
Velešín – nádraží 19:29
Markvartice 19:31
Chabičovice 19:36
Český Krumlov, Pivovarská ulice 19:42
Český Krumlov, náměstí – INTERVIEW 19:50
Křenov 20:16
Chvalšiny, náves – TEST 20:20
Boletice 20:26
Polná na Šumavě 20:35
Květušín 20:40
Mokrá 20:45
Černá v Pošumaví 20:50
Bližná 20:55
Dolní Vltavice, Hotel RELAX – CÍL 21:00

II. ETAPA – SAMÁ VODA (300 KM)

Sobota 9. září 2017

Dolní Vltavice, Hotel RELAX – START & TEST 8:30
Bližná 8:35
Černá v Pošumaví, autobusová zastávka – TEST 8:40
Milná 8:48
Frymburk 8:53
Lipno nad Vltavou, marina – TEST 9:00
Loučovice 9:07
Vyšší Brod 9:11
Rybník 9:24
Dolní Dvořiště 9:27
Rychnov nad Malší 9:30
Bukovsko 9:35
Malonty 9:39
Pohorská Ves 9:49
Leopoldov 9:51
Baronův most – COFFEE BREAK 9:55
Pohoří na Šumavě 10:15
CZ/A 10:18
Karlstift 10:23
Brennerhof 10:27
Bad Großpertholz 10:32
Steinbach 10:34
Weitra 10:46
Schagges 10:53
Heinrichs bei Weitra 10:56
Pyhrabruck 11:00
A/CZ 11:01
Nové Hrady, náměstí – TEST 11:06
Byňov 11:11
Jakule 11:13
Šalmanovice 11:23
Lipnice 11:26
Hrachoviště 11:28
Branná 11:31
Třeboň, náměstí – OBĚD 11:40
Stará Hlína 12:33
Stříbřec 12:40
Lutová – TEST 12:48
Žíteč 12:51
Staňkov 13:00
Chlum u Třeboně 13:04
Lutová 13:12
Kosky 13:19
Majdalena 13:21
Cep 13:28
Hrachoviště 13:32
Lipnice 13:34
Šalmanovice 13:37
Nepomuk 13:39
Jílovice 13:42
Veteran muzeum Jílovice – PROHLÍDKA 13:55
Třebeč 13:58
Dvorec 13:59
Trhové Sviny, náměstí – TEST 14:06
Besednice 14:18
Soběnov 14:23
Smrhov 14:27
Pořešín 14:32
Pořešínec 14:34
Žďár 14:35
Kaplice, náměstí – COFFEE BREAK 14:40
Omlenička 14:56
Silniční Domky 15:05
Zahořánky 15:07
Přídolí, náves – TEST 15:12
Práčov 15:16
Lověšice – TEST 15:18
Nahořany 15:22
Větrná 15:30
Malšín 15:33
Frymburk 15:45
Milná 15:51
Černá v Pošumaví 16:02
Bližná 16:06
Dolní Vltavice, Hotel RELAX – CÍL 16:10

 

 

south bohemia classic 2017 plan

 

 

 

Všechny termíny:


  • Od 8. září 2017 00:00 do 9. září 2017 00:00

Powered by iCagenda