po út st čt so ne
1
2
7
28
30

Novohradsko pro vyletirybka.cz aneb proplujte s námi Novohradskem

sport a aktivní vyžití
Datum:: 13. říjen 2018 10:00 - 15:00

Místo konání:: Nordic Walking Novohradsko, Komenského 176

Benefiční Nordic Walking výšlap a koloběžky pro Barunku alias #vyletirybka

Bára je úžasný človíček, který si získá vaše srdce. Je jiná než většina dětí jejího věku, je odkázána na invalidní vozík a pomoc ostatních. I tak dokázala to, co většina z nás neumí, krásně maluje a obrázky vyjadřuje svou obrovskou vůli a pozitivní energii, má svůj styl, kterému říká PUSOPIS. Jejím SNEM je získat větší soběstačnost, pokračovat v oblíbeném malování a být jednou architektkou. PŘIDEJTE se k nám! SPOLEČNĚ můžeme Báře splnit její SEN. Zapojte se aktivně do projektu #vyletirybka.

http://www.vyletirybka.cz/ https://www.facebook.com/vyletirybka/

STARTUJEME v 10:30 hod. - Nordic Walking VÝŠLAP s exkluzivním hostem, světovým rekordmanem a absolutním Mistrem Evropy v Nordic Walking Jankem Vajčnerem proplujeme podzimním podhůřím Novohradska. Trasa dlouhá cca 9 km. Benefiční poplatek 100,- Kč

Během celé akce si budeme moci vyzkoušet české koloběžky Kostka, na místě konání budou probíhat vyjížďky na koloběžkách s lektorem FitKoloběhu. Benefiční poplatek 50,- Kč.

Výstava obrazu Barunky Sedláčkové alias #vyletirybka.cz bude po celou dobu akce probíhat v prostorách Nordic Walking Novohradsko.

Dále je pro vás připraven workshop, kde si budete moci vyzkoušet PUSOPIS.

Veškerý výtěžek poputuje k rukám Barunky a to na pořízení notebooku s programem pro hlasové ovládání, který je přizpůsoben k použití pro handicapované.

 

 

Pořadatel
Nordic Walking Novohradsko

 

Všechny termíny:


  • 13. říjen 2018 10:00 - 15:00

Powered by iCagenda