TOP kulturní akce:

kozeluzna vystava fotografii N D  vystava znameni viry v krajine  setkani na mytinach  muzeum svetova valka v denicich

po út st čt so ne
2
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
24
26

IX. South Bohemia Classic 2018

ostatní
Datum:: 8. září 2018 11:00 - 12:00

TRASA SOUTĚŽE 2018

I. ETAPA – KRAJEM RYBNÍKŮ A PIVA (131 KM)

Pátek 7. září 2018

České Budějovice, náměstí – START 17:15
Mercury centrum, autobusové nádraží 17:18
ÚAMK, cvičiště, ulice K. Světlé – TEST 17:25
Borek 17:31
Hosín 17:34
Hluboká nad Vltavou, pivovar 17:42
Čejkovice 17:54
Jaronice 17:58
Žabovřesky 18:00
Dehtáře 18:02
Radošovice 18:05
Němčice 18:07
Zvěřetice 18:11
Babice 18:13
Chvalovice 18:15
Dobčice, náves – TEST 18:18
Lipanovice 18:23
Holašovice, náves – COFFEE BREAK – 20 minut 18:30
Nová Ves 18:55
Brloh 18:59
Janské Údolí 19:02
Chvalšiny, náves – TEST 19:11
Křenov 19:16
Český Krumlov, náměstí – INTERVIEW – 10 minut 19:35
Drahoslavice 19:54
Přídolí, náves – TEST 19:58
Práčov 20:04
Suš 20:18
Světlík 20:27
Blatná 20:34
Frymburk 20:40
Milná 20:45
Černá v Pošumaví 20:53
Bližná 20:56
Dolní Vltavice, Hotel Resort RELAX – CÍL 21:00

II. ETAPA – Z KOPCE DO KOPCE (279 KM)

Sobota 8. září 2018

Dolní Vltavice, Hotel Resort RELAX – START & TEST 8:15
Bližná 8:20
Černá v Pošumaví 8:23
Milná 8:30
Frymburk 8:35
Malšín, náves – TEST 8:48
Větrná 8:51
Nahořany 8:58
Rožmberk nad Vltavou, náměstí – TEST 9:08
Horní Dvořiště 9:24
Český Heršlák 9:26
CZ/A 9:27
Deutsch-Hörschlag 9:29
Rainbach im Mühlkreis 9:33
Lichtenau 9:36
Windhaag 9:43
Oberwindhaag 9:45
Sandl 9:55
Kohlstatt 9:57
A/CZ 10:12
Pohoří na Šumavě 10:18
Baronův most – COFFEE BREAK – 15 minut 10:25
Leopoldov 10:43
Pohorská Ves 10:47
Černé Údolí 10:53
Staré Hutě 10:58
Hojná Voda 10:59
Dobrá Voda 11:01
Horní Stropnice 11:07
Světví 11:10
Údolí u Nových Hradů 11:14
Nové Hrady, náměstí – TEST 11:18
Byňov 11:24
Jakule 11:25
Petříkov 11:31
Olešnice 11:35
Lhotka 11:38
Třebeč 11:40
Dvorec 11:41
Borovany, klášter – OBĚD – 40 minut 11:45
Dvorec 12:34
Trhové Sviny 12:39
Mohuřice 12:45
Slavče 12:47
Chvalkov 12:49
Klení 12:55
Benešov nad Černou 13:00
Hradiště 13:07
Blansko – TEST 13:11
Soběnov 13:16
Přísečno 13:21
Blansko 13:25
GRAND PRIX Kaplice 13:30
Jaroměř 13:46
Malonty, náves – TEST 13:50
Bělá 13:57
Cetviny 14:07
Tichá 14:13
Svatý Kámen 14:17
Rychnov nad Malší 14:20
Dolní Dvořiště, Casino Imperator – COFFEE BREAK 14:25
Rybník 14:42
Vyšší Brod, Kemp Pod Hrází – TEST 14:57
Loučovice 15:03
Lipno nad Vltavou 15:09
Stezka korunami stromů 15:15
Slupečná 15:20
Frymburk 15:31
Milná 15:36
Černá v Pošumaví 15:43
Bližná 15:46
Dolní Vltavice, Hotel Resort RELAX – CÍL 15:50

                                             (Předpokládané časy průjezdu 1. vozidla.)

 

 

Všechny termíny:


  • 8. září 2018 11:00 - 12:00
 

Powered by iCagenda